• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Një rutinë që ta bën zili, Jakub ndan këto pamje nga fundjava me Afërditën

Rutina e Jakub Kindl dhe Afërdita Dreshaj ka nisur t’i zilepsë të gjithë. Dyshja ndan herë pas here pamje të ndryshme jo vetëm nga qëndrimi në shtëpi, por dhe stërvitja e përbashkët, e cila i ka sjellë mjaft energji.

Së fundmi ka qenë Kindl ai i cili ka ndarë disa pamje të Afërditës mjaft të qeshur, duke kërcyer dhe krah saj ka shkruar: “Gjendja e të premtes”.

Me siguri dyshja po e shfrytëzon maksimalisht këtë periudhë për të qenë më pranë njëri-tjetrit dhe pa asnjë angazhim tjetër, ndryshe nga më parë./revistawho.com