• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Një romancë e re për Rita Orën

Këngëtarja Rita Ora është nga ato femra që e marrin veten shpejt pas një darjeje. Teksa ka kaluar fare pak kohë nga përfundimi i marrëdhënies së saj me Ricky Hilfiger, ajo ka nisur një romancë të re. Mediat e huaja shkruajnë se ajo sapo ka filluar një lidhje dashurie midis yllit të pop-it nga Kosova dhe solistit të grupit “Blink 182” Travis Barker. Sipas “US Ëeekly”, këngëtarja shqiptare është duke shijuar ditët e para të lidhjes me 39- vjeçarn amerikan dhe së fundmi janë parë bashkë në një ndeshje basketbolli.“Rita iu afrua e para dhe që nga ajo kohë ata janë së bashku. Atij i pëlqejnë femrat interesante dhe ajo është shumë e bukur”, ka thënë një burim për revistën amerikane. Të shohim sa do të zgjasë këtë herë…