• youuinsttaaffccbb
TEST
3, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Një pushim në mes të javës si ai i Afërditës dhe Jakub, dyshja zbulon pamjet e vendit ekzotik ku ndodhen

Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj nuk ka hezituar në asnjë moment të publikojë momentet më të ëmbla krah partnerit të saj, Jakub Kindl. Së fundmi duket se dyshja ka vendosur të pushojë në një vend ekzotik pranë detit. Dreshaj ka publikuar disa pamje teksa duket se është duke i dhënë biçikletës së bashku me Jakub. Më pas dyshja kanë zgjedhur të drekojnë në një ambient ku ajo çfarë tërheq më shumë vëmendjen është gjelbërimi.

Edhe Kindl ka ndarë me fansat e tij një video së bashku me Afërditën, ku modelja shfaqet mjaft e lumtur. Mesa duket çifti ka zgjedhur mënyrën më relaksuese për mos të ndjerë ngarkesën e ditëve të javës. Kujtojmë se Afërdita dhe Jakub u celebruan rreth një vit më parë dhe që prej atij momenti janë parë gjithmonë në krah të njëri-tjetrit./revistawho.com