• youuinsttaaffccbb
TEST
Horoskopi, Lajme, Seks

Një pozicion seksi për çdo shenjë horoskopi

Cili pozicion do t’ju kënaqë më shumë ty dhe partnerin? Në ndihmë vijnë edhe yjet. Fundja i drejtohemi atyre për çdo këshillë. Kur vjen puna tek dhoma e gjumit, nëse dini shenjën tuaj të horoskopit, do ta keni të lehtë të dini edhe pozicionin me të cilin do të kënaqeni më shumë.

Dashi – Jeni shumë pasionant dhe impulsivë prandaj mos ngurroni të rrezikoni me partnerin, edhe në vende publike.

Demi – Ju pëlqen shumë të prekeni prandaj me këtë pozicion dhe duke përdorur vaj masazhi, do arrini shumë kënaqësi.

Binjakët – Imagjinata juaj është e çmendur prandaj në rastin tuaj ky pozicion do ju sillte shumë kënaqësi duke përdorur edhe dildo.

Gaforrja – Ju i adhuroni përqafimet dhe “pozicioni i lugës” do t’ju bëjë të ndiheni të mbrojtur, të dashuruar, teksa merrni kënaqësi.

Luani – Përdorni lodra seksi, lubrifikant, mbyllini sytë partnerit, çmendeni me duart tuaja ose me gjuhë.

Virgjëresha – Si detajist që jeni ky pozicion do t’ju bëjë të keni gjithçka në kontroll. Sa më shumë vëmendje t’i jepni partnerit, aq më mirë është.

Peshorja – Ju jeni aventurierë dhe ju pëlqen të kënaqni partnerin. Uluni mbi prehrin e partnerit dhe provoni çfarë të dëshironi së bashku.

Akrepi – Ju jeni intensiv, kontrollues dhe shumë seksual prandaj mbyllja e syve dhe një kërcim sensual do t’ju kënaqte shumë.

Shigjetari – Ju i pëlqeni aventurat prandaj një lodër seksi teksa jeni në publik do ishte fantastike për ju.

Bricjapi – Mënyra më e mirë për t’ju kënaqur është që partneri të fokusohet komplet tek ju dhe mos harroni të përdorni edhe lodra seksi.

Ujori – Ju jeni të hapur për gjithçka prandaj një eksperiencë e re do të ishte të koloviteni teksa partneri ju jep kënaqësi duke përdorur gjuhën.

Peshqit – Seks në vaskë është perfekt për ju. Përdorni duart për të eksploruar njëri-tjetrin.