• youuinsttaaffccbb
TEST
Vetëm në WHO

Një ngjashmëri që të habit/ Ja kush janë VIP-at shqiptarë që ngjajnë me aktorët turq

Aktorët turq janë kthyer në personazhe shumë të dashur për publikun falë telenovelave që janë transmetuar në vendin tonë. Ata janë jo vetëm shumë të talentuar, por edhe të pashëm. Disa prej tyre madje kanë një ngjashmëri shumë të madhe me personazhe të njohur të ekranit shqiptar. “Revistawho.com” zgjodhi t’ju tregojë disa prej tyre dhe ngjashmëria vërtet do t’ju habisë.

Aktori turk Kivanç Tatlitug dhe aktori shqiptar Ledion Zoi

Aktorja turke Elçin Sangu dhe moderatorja shqiptare Fjoralba Ponari

Aktori turk Çagatay Ulusoy dhe prezantuesi Egzon Avdijaj

Aktori turk Alp Navruz dhe modeli Bekim Shllaku

Aktorja turke Amine Gulse dhe modelja shqiptare Edris Ceka

Aktorja turke Demet Ozdemir dhe këngëtarja shqiptare Anjeza Shahini