• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Një moto për secilën shenjë horoskopi

Të gjithë ata që e pëlqejnë horoskopin ose janë të fiksuar pas tij, të mblidhen këtu. Secila shenjë ka një moto që në një moment të jetës e përdor dhe me siguri një pjesë e juaja do e gjejë veten. Më tej janë të renditura sipas radhës…

Moto e Dashit: Unë luftoj

Moto e Demit: Unë eci përpara

Moto e Binjakëve: Unë mendoj

Moto e Gaforres: Unë ndjej

Moto e Luanit: Unë do ta bëj

Moto e Virgjëreshës: Unë analizoj

Moto e Peshores: Unë balancoj

Moto e Akrepit: Unë dëshiroj

Moto e Shigjetarit: Unë kuptoj

Moto e Bricjapit: Unë shfrytëzoj

Moto e Ujorit: Unë di

Moto e Peshqve: Unë besoj…./revistawho.com