• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Një Marilyn Monroe e vërtetë, Vesa Luma ndryshon ‘look’ dhe shihni si duket

Me kalimin e viteve, edhe trendet e ndryshme të veshjeve apo ‘look-ut’ kanë ndryshuar. Pavarësisht kësaj, Vesa Luma i ka rezistuar atyre dhe i ka qëndruar besnike modelit deri në gjatësinë e shpatullave dhe ngjyrave të biondes. Këtë herë, Vesa ka vendosur të ndryshojë pak dhe t’i afrohet stilit të flokëve si Marilyn Monroe. “Ndryshe”, ka shkruar këngëtarja në një foto në ‘Instagram’ ku ka zbuluar modelin e ri dhe ngjyrën e flokëve platin. Tani Vesa ka marrë një pamje ndryshe për shkak të ‘look-ut’ të ri, një ndryshim ky që është pritur shumë mirë nga të gjithë fansat e saj./revistawho.com

View this post on Instagram

Different 👐

A post shared by Vesa Luma (@vesaluma) on