• youuinsttaaffccbb
TEST
3, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Një larmishmëri ngjyrash, Getoar Selimi ju tregon se si t’i kombinoni të gjitha nuancat e verës

Getoar Selimi ka tërhequr gjithmonë vëmendjen e publikut për shkak të stilit të tij mjaft të veçantë. Me mjekrën që e karakterizon prej kaq vitesh, reperi ka rënë në sy për kujdesin maksimal që tregon për “look-un” e tij.

Megjithatë përveç këtyre detajve, ajo çfarë bie tjetër në sy në ‘Instagram-in’ e reperit janë dhe robat që ai ka me ngjyrat e ndezura. Nga jeshilja, portokalli, rozë apo e kuqe, Getoari ka ditur gjithmonë si të kombinohet dhe të duket mjaft modern me pamjen e tij. Nëse jeni në mëdyshje se si t’i kombinoni veshjet shumëngjyrëshe këtë sezon, atëherë mjafton t’i hidhni një sy fotove të mëposhtëme:/revistawho.com