• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Një lajm i keq për përdoruesit e WhatsApp, tani ju dallojnë kur bëni ‘screenshot’

Opsioni i kërkuar nga shumë përdorues të WhatsApp-it kohët e fundit është bërë më në fund realitet. CEO i WhatsApp, ka njoftuar që versioni i ri i aplikacionit do të njoftojë nëse dikush i bën ‘screenshot’ bisedës tënde. Pra opsioni do të aktivizohet normalisht. Nëse është me tick blu do të njoftohesh kur dikush do e bëjë “screenshot” bisedën tënde dhe të tjerët do të njoftohen kur ti t’i bësh “screenshot” bisedën e tyre./revistawho.com