• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme, Vetëm në WHO

Një lajm i bukur për divën e muzikës shqiptare, gjyshe për herë të parë pas humbjes së…

Irma Libohova, diva e muzikës shqiptare do të bëhet gjyshe për herë të parë. Djali i saj Ataoli dhe partnerja e tij janë në pritje të një fëmije. Këtë lajm të bukur që duket se i ka shtuar ngjyrat jetës së saj pas humbjes së bashkëshortit katër muaj më parë, këngëtarja e ndau me shikuesit e programit “Lart e Poshtë” me Eraldo Rexhon.

“Unë besoj që ky është lajmi më i bukur dhe prandaj themi gjithmonë që duhet t’i kthejmë sytë nga jeta. S’ka gjë më të bukur kur vjen një jetë. Thonë që është një ndjesi shumë e bukur, s’e kam provuar. Shumë shpejt, besoj që do të kemi një intervistë tjetër për të dhënë edhe ndjesinë e të qenit gjyshe”, – u shpreh Irma Libohova, e cila në shtator do të publikojë këngën e saj të re me titull “Ditëlindja”. / revistawho.com

Lart e Poshtë, programi i plotë

Ndiqeni tani Lart e Poshtë

Posted by Lart e Poshtë on Samstag, 15. Juli 2017