• youuinsttaaffccbb
TEST
Moti

Një javë me shi, ky është parashikimi i motit për ditët e fundit të janarit

Muaji janar pati ndryshime drastike të temperaturave. Në ditët e para temperaturat ishin shumë të ulta dhe reshjet e dëborës pushtuan vendin. Më pas ato u rritën gradualisht dhe kështu pritet të jenë edhe ditët e fundit të muajit. Sipas “Albeu.com” ditën e hënë do të rikthehen reshjet e shiut dhe do të jenë të pranishme gjatë gjithë javës. Ditën e hënë do të ketë shi dhe vranësira, ndërsa pas të martës do të ulet intensiteti i tyre. Përmirësime pritet të ketë fundjava që shënon edhe ditët e para të muajit shkurt./revistawho.com