• youuinsttaaffccbb
TEST
3, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Një ftesë për ta bërë të lumtur, Isli Islami surprizohet ‘live’ në emisionin e mëngjesit

Moderatori i programit të mëngjesit në ekranin e ‘Top Channel’, Isli Islami është surprizuar ditën sotme teksa ka qenë duke drejtuar ‘Wake Up’ së bashku me Ori Nebijaj. Në studion e tyre ka mbërritur Oni Pustina, postieri i programit ‘Dua të të bëj të lumtur’, i cili i ka dorëzuar zarfin për të qenë pjesë e programit. Islami është surprizuar shumë dhe me siguri kureshtja më e madhe e tij lidhet me personin që e ka ftuar. Me siguri pas këtij momenti, teleshikuesit janë shumë kureshtarë rreth surprizës që e pret Islamin, i cili duke qeshur ka pohuar se nuk kishte marrë asnjëherë letra anonime./revistawho.com