• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Një foto e vetme e Jennifer Lopez i surprizon të gjithë, këngëtarja shfaqet më në formë se kurrë

Ajo është konsideruar gjithmonë si një nga femrat më të bukura të ‘showbiz-it’ të huaj. Jennifer Lopez ka arritur të vjedhë sërish vëmendjen e ndjekësve me një foto të vetme në llogarinë e aj në ‘Instagram’.

Lopez shfaqej me flokët ngjyrë kafe dhe në formë kaçurrelash, të cilat e bënin të duket mjaft origjinale dhe e freskët. Ndjekësit kanë lënë menjëherë një sërë komentesh, duke theksuar se Jennifer nuk njeh moshë në asnjë moment.

Me siguri nuk do të ishte çudi që ky model dhe ngjyrë flokësh të kthehej në një trend për verën 2020 pas fotografisë e cila u pëlqye masivisht nga këngëtarja me origjinë latine./revistawho.com