• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Një foto e vetme e Gashi-t “ndez” komentet, reperi i surprizon ndjekësit me ndryshimin e fundit

Një foto e vetme nga reperi i njohur shqiptar me famë ndërkombëtare, Gashi ka ngjallur mjaft diskutime në rrjetet sociale.

Artisti ka ndarë një foto të këmbëve duke treguar se kishte bërë pedikyr dhe kishte zgjedhur ngjyrën portokalli.
Menjëherë pas këtij postimi reagimet dhe komentet e fansave kanë qenë të ndryshme dhe disa prej tyre kanë nisur të bëjnë dhe shaka me reperin. Pavarësisht këtyre komenteve, duket se Gashi nuk është shqetësuar aspak, por e ka marrë situatën me mjaft sportivitet.
Kujtojmë se momentalisht Gashi ka korrur mjaft sukses në Shtetet e Bashkuara të Amerikës edhe për shkak të albumit të tij më të fundit muzikor./revistawho.com

View this post on Instagram

Orange 💅🏼

A post shared by GASHi (@gashi) on