• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Një foto e vetme bën lëmsh rrjetin, Kylie apo Beyonce është kjo?

Një foto e miliarderes së njohur, Kylie Jenner ka mjaftuar që rrjeti të “ziejë” sërish. 22-vjeçarja ka publikuar një foto të sajën ku shfaqet e veshur me fustan në ngjyrë neon, pamjen e kuruar deri në detaje dhe flokët e gjatë.

Ajo çfarë i ka bërë përshtypje fansave ka qenë ngjashmëria që ka Jener në këtë postim me yllin e muzikës pop, Beyonce. Fansat e kanë vënë në dukje këtë fakt, teksa kanë theksuar se Kylie ngjason shumë edhe me motrën e saj më të madhe, Khloe Kardashian.

Kujtojmë se së fundmi miliarderja udhëtoi drejt Bahamas me Kendall dhe shoqen e saj më të ngushtë për të shijuar pushimet në det./revistawho.com

CLOSE
CLOSE