• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme

Një foto dhe të gjithë menduan se Shakira pranoi se është lesbike

Një foto e Shakirës ka bërë lëmsh rrjetin. Këngëtarja ndryshoi së fundmi foton e profilit në llogarinë e saj në Tëitter duke vendosur ngjyrat që ngjasojnë me flamurin e lesbikeve. Kaq u desh që në rrjet të përflitej se Shakira po i tregon botës se i përket këtij komuniteti. Në fakt foto është promovim për këngën e saj të re “Don’t wait up”, megjithatë fansat mendojnë se foto fsheh dhe një mesazh. Të gjitha deri tanë kanë mbetur alduime pasi këngëtarja nuk ka reaguar.

Kujtojmë që Shakira është prej vitesh me Gerard Pique dhe janë prindër të dy djemve, Milan dhe Sasha.