• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Një Britney Spears e re, këngëtarja zbulon modelin e ri të flokëve

Pasi doli nga rehabilitimi, Britney Spears po merr kohën e saj për t’u kthyer në gjendjen më të mirë të mundshme. Së fundmi, këngëtarja publikoi një video në ‘Instagram’, ku zbulonte për ndjekësit e saj modelin e ri të flokëve dhe fijeve bjonde që kishte shtuar. “Një vajzë me model të ri flokësh. Çfarë duhet të bëj? Ndoshta duhet të bëj ‘shopping’”, dëgjohet Britney të thotë në video. Kujtojmë se Britney pati një moment krize dhe u detyrua të shtrohet në një qendër rehabilitimi. Gjatë gjithë kohës, partneri i saj i ka qëndruar pranë dhe e ka mbështetur dhe përveç se po punon me trupin e saj, duket se Britney po rikthehet njësoj si ka qenë disa vite më parë./revistawho.com

View this post on Instagram

Maybe I should go shopping 🛍 🤫🤔😜

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on