• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Një baba krenar si Blero, këngëtari nuk mund të ishte më shumë i lumtur për suksesin e vajzës së tij

Vogëlushja e Bleros duket se gëzon të njëjtin talent si prindërit e saj përsa i përket kamerave.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, këngëtari ka treguar se se shumë shpejt, vajza e tij do të moderojë një emision për fëmijë.
“Baba krenar”, ka shkruar Blero krah postit ku shfaqet vajza e tij.
Artisti ka treguar në postime të ndryshme se Tara është dashuria më e madhe e tij dhe se do e mbështeste në çdo rrugë pasi është një vajzë e zgjuar dhe shumë e dëgjueshme.
Kujtojmë se aktualisht Blero gjendet i karantinuar së bashku me të voglën, ndërsa partnerja e tij ndodhet në Zvicër. Postimet e ndryshme ku kanë treguar se sa i mungojnë njëri-tjetrit nuk kanë munguar as në rrjetet sociale./revistawho.com

View this post on Instagram

Babë KRENAR #gjirafaVideo #savethechildren

A post shared by BLERO (@bleromuharremi) on