• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Nisja e vitit të ri shkollor, Rudina i uron suksese publikisht vajzës së Markut

Aktorja dhe moderatorja e njohur, Rudina Dembacaj, po shijon prej kohësh lidhjen me ish-deputetin Mark Frroku. Por përveç raportit perfekt me Frrokun, Rudina ka edhe një marrëdhënie shumë të mirë me fëmijët e tij. Ajo ka treguar shpesh se me vajzën e tij, Ertën, janë si dy shoqe të mira dhe kjo është vënë re edhe nga postimet e tyre. Njëjtë ka ndodhur edhe sot, pasi Erta fillon shkollën dhe ka marrë urimet e sinqerta të Rudinës publikisht. “Suksese këtë vit zemra ime”, shkruan moderatorja krahas fotos që është shkëputur nga një set fotografik bardh e zi i Anjeza Dyrmishit.