• youuinsttaaffccbb
TEST
3, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Niset për një eveniment mode jashtë Shqipërie, Armina Mevlanit i ndodh e papritura

Armina Mevlani është një nga ‘blogger-et’ më të njohura në vendin tonë. Ajo herë pas here udhëton në vende të ndryshme të botës, ku merr pjesë në evente të shumta mode. Mirëpo, së fundmi Arminës i ka ndodhur diçka e papritur. Bukuroshja ka harruar të marr me vete fustanin që do të vesh gjatë mbrëmjes. ‘Kur ti je duke udhëtuar për një show mode dhe harron ekzaktësisht fustanin që do të veshësh sonte’, shkruan Mevlani.

Ndërkohë më pas ka postuar në ‘Instatory’ një tjetër foto, mbi të cilën shfaqet e mërzitur dhe shkruan: ‘Jam gati për të qarë’.

Kujtojmë që Armina para pak kohësh ka prekur tapetin e kuq të festivalit të Kanës, e rrethuar nga shumë yje botërorë./revistawho.com