• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme

Nicole Scherzinger, çaste intime me futbollistin shqiptar

[metaslider id=123]
…dhe siç ju kishim thënë ylli i muzikës botërore Nicole Scherzinger ka nisur tashmë një histori dashurie me shqiptarin e Olympiakos, Pajtim Kasami. Fotot e publikuara sot në faqet e shtypit britanik, vërtetojnë thashethemin e publikuar pak ditë më parë në revistawho.com. Imazhet flasin vetë dhe në to Nicole duket shumë e dashuruar pas futbollistit simpatik, i cili është vetëm 23 vjeç, 14 vjet më i ri se këngëtarja, e cila ka festuar sot ditëlindjen e saj të 37-të në ishullin grek të Mykonos.

Kjo nuk është hera e parë që Pajtim Kasami bëhet pjesë e medias rozë me historitë e tij të dashurisë. Më herët ai ka qenë në një marrëdhënie me Angela Martinin.

 

Leave a Reply