• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Nicki Minaj zbulon pamjen e motrës më të vogël, ngjashmëria e tyre i befason të gjithë

Reperja e njohur, Nicki Minaj ka zgjedhur qe t’i mbajë larg vëmendjes së mediave familjarët e saj. Deri më sot ajo nuk kishte publikuar asnjë foto të më të dashurve të saj, duke i bërë jo pak kureshtarë ndjekësit.

Ndërsa së fundmi Minaj ka ndarë një video me motrën e saj më të vogël dhe babain. Ngjashmëria e dy motrave i ka habitur të gjithë ndjekësit të cilët kanë komentuar menjëherë duke vënë në dukje këtë detaj.

Me siguri pas këtij momenti Nicki do të ndajë të tjera momente me familjen e saj, duke mos i mbajtur më aq larg syrit të ndjekësve./revistawho.com

View this post on Instagram

My Dad & lil sister Ming 🥰

A post shared by Barbie (@nickiminaj) on