• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News

Nicki Minaj bombastike në fotot e fundit

Këngëtarja amerikane Nicki Minaj duket se nuk di të ndalet sa i përket fotove provokuese. Ajo është shfaqur më bombastike se kurrë në fotot më të fundit, të cilat i ka publikuar në Instagram. Duket se të pasmet dhe gjoksi i këngëtares janë pjesët që bien më tepër në sy.

n1

n2