• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Nick Jonas i dedikon fjalët më të ëmbla partneres së tij në përvjetorin e parë të martesës: Të dua me gjithë zemrën time

Nick Jonas i dedikon fjalët më të ëmbla partneres së tij në përvjetorin e parë të martesës: Të dua me gjithë zemrën time
Nick Jonas i ka dedikuar fjalët më të ëmbla të dashurisë, partneres së tij në përvjetorin e parë të martesës.
“Si sot një vit më parë ne thamë përgjithmonë. Të dua me gjithë zemrën time, gëzuar përvjetorin e parë të martesës”, ka shkruar Nick bashkangjitur fotos ku duket momenti kur ai dhe Piryanka Chopra kanë kurorëzuar dashurinë e tyre. Deri më tani dyshja ka qenë shpeshherë në qendër të mediave rozë për historinë e tyre të dashurisë dhe dedikimet mjaft romantike.
Në rrjet nuk kanë munguar dhe postimet e ndryshme ku dyshja ka zbuluar herë pas here surprizat që i kanë bërë njëri-tjetrit. Menjëherë pas fotos së fundit në llogarinë e Nick kanë mbërritur komente të ndryshme nga fansat e ‘zjarrtë’ të cilët komplimentonin lidhjen e tyre./revistawho.com