• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ngjashmëria e madhe mes Jacqueline Kennedy dhe mbesës së saj (FOTO,VIDEO)

Ndërsa përmendim mbiemrin e famshëm Kennedy mendja na shkon gjithmonë tek familja e madhe që njihet për politikë në SHBA. Por mbesa e John F. Kennedy dhe Jacqueline Kennedy Onassis ,po ashtu vajza e Carolina Kennedy duket se ka marrë një rrugë komplet ndryshe nga paraardhësit e saj. Ajo është një komediane e zonja, e së fundmi ka realizuar një blog satirik në web, ku bashkë me shoqet e saj japin këshilla për femrat se si të mbeten të tilla, pa komfortin e teknologjisë moderne. Rose Schlossberg ka dhe një ngjashmëri të madhe me gjyshen e saj, Jacqueline Kennedy.