• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Ngjashmëri e frikshme, Dojna Mema gjen sozinë e saj

Dojna Mema është një nga prezantueset më simpatike të ekraneve shqiptare. Së fundmi, Dojna ka zbuluar sozinë e saj. Me një postim në ‘Instastory’, Dojna ka treguar se ka mbetur e habitur nga ngjashmëria me aktoren e njohur italiane, Alice Pagani.

Dojna dhe Alice kanë të njëjtin model flokësh dhe të njëjtën ngjyrë të syve.