• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Jetë, Lajme

Nga varëset e deri tek unazat, ju zbulojmë trendet e bizhuterive të kësaj vere

Koha më e mirë për të treguar bizuteritë është padyshim vera. Nuk ka rëndësi në se thjesht je me rroba banje duke pirë një kokteil buzë detit, ose ke dal për një mbrëmje romantike, bizuteritë janë gjithmonë zgjedhja e duhur për t’u dukur bukur e për të plotësuar look-un tënd.

Për këtë verë trend kryesor është ngjyra gold dhe bizhuteritë e mëdha.

Më tej po ju tregojmë me foto disa prej tyre…/revistawho.com