• youuinsttaaffccbb
TEST
3, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Nga të gjitha ngjyrat dhe modelet, ky aksesor nuk mungon asnjëherë në garderobën e Kidës

Kida është një nga këngëtaret më të dashura të ‘showbiz-it’ shqiptar. Ajo ka sjellë deri më tani një sërë projektesh, të cilat janë pritur mjaft mire nga i gjithë publiku.

Përveç kësaj, artistja ka publikuar shpeshherë foto të ndryshme në llogarinë e saj ku shfaqet e veshur në shumicën e rasteve me xhaketat shumëngjyrëshe dhe plot shkëlqim.
Nga ngjyra rozë, portokalli, e zezë, apo e kuqe Kida ka eksperimentuar gjithmonë me ‘look-un’ e saj modern.
Nëse jeni në mëdyshje se si mund t’i kombinoni rrobat dhe ngjyrat e ndryshme atëherë hidhini në sy fotove më poshtë:/revistawho.co