• youuinsttaaffccbb
TEST
Vetëm në WHO

Nga syzet tek këpucët/ Ja çfarë koleksionojnë VIP-at shqiptarë në shtëpitë e tyre

Jeta e personazheve të famshëm të showbiz-it është gjithmonë në vëmendje të mediave dhe sot ne ju sjellim një pasion të veçantë të disa prej VIP-ave, atyre që koleksionojnë veshje, bizhu apo makina.

Isida Mollaymeri ka 446 këpucë


Riselda Sejdija ka 424 palë syze


Noizy koleksionon makina të shtrenjta


Bleona koleksionin bizhuteri me vlerë


Loredana koleksionon atlete


Egreis Gjergjani ka 600 palë këpucë


Anxhelina Hadërgjonaj koleksionon rrobabanjo