• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme, Who VIP

NGA REVISTAWHO.COM / Vajzat VIP që veshën më bukur flamurin kuqezi (FOTOT)

Në këto ditë kur dashurinë për Shqipërinë tonë e ndiejmë më shumë se në çdo kohë tjetër, veç fjalëve na duket sikur me flamurin kuqezi shprehim gjithçka. Na mjafton ta mbajmë në duar, ta hedhim mbi shpatulla e ndonëse shumëkujt i duket ekzagjerim apo klishe shpërndarja e simbolit tonë në rrjetet sociale, padyshim që na identifikon. Dhe le ta pranojmë, flamuri i kuq me shqiponjën dykrenare është kaq i bukur! Aq sa shumë artistë janë frymëzuar edhe për ta veshur atë… Ndaj në këtë artikull kemi bërë një përmbledhje të vajzave tona VIP që kanë veshur më bukur flamurin kuqezi. Në sfilata, skena koncertesh, mbrëmje gala, shkallë stadiumesh, këngëtare e modele, prezantuese e Miss-e janë shfaqur veshur kuqezi. Ju ftojmë të shikoni këtë album me imazhe që ndoshta i keni harruar por që mbeten shumë të bukura. Gëzuar! Gëzuar Shqipëri! / revistawho.com

ca2a1e03b5aa2f58fcbf0e816d97c379

Angela Martini

elvana_1465911362-4226676

Elvana Gjata

15218704_1510124202338049_1803020916_n

Afërdita Dreshaj

agnesa1

Agnesa Vuthaj

a84f3dea-1257-45b6-aa5e-302693c68fba-0

Ingrit Gjoni

megi-luka

Megi Luka (Miss)

244824

Floriana Garo

s3

Soni Malaj

15239149_10207871453127544_300867465_n

Bleona Qereti