• youuinsttaaffccbb
TEST
Vetëm në WHO

NGA REVISTAWHO.COM / S’ka më emoji, tani përdorni VIP-at (FOTOT)

Këto yje të showbiz-it, nuk na kanë dhënë vetëm mimika të shkëlqyera… Pavarësisht gjendjes, emoji-t e tyre (shprehjet e fytyrës), meritojnë t’i nxjerrin nga lista emoji-t origjinalë. “RevistaWho.Com” ka bërë një hulumtim të kujdesshëm në profilet e personazheve publike për të gjetur imazhet që i shkojnë për shtat emoji-ve që përdorim çdo ditë. Dhe lista ka dalë fantastike, shihini vetë më mirë që të bindeni.

Përgatiti: Isilda Bellaj