• youuinsttaaffccbb
TEST
Who VIP

Nga REVISTAWHO.COM / Selfie pa make up, ja si duken VIP-at shqiptarë pa magjinë e grimit (FOTOT)

Perfeksioni është i pamundur, me përjashtim të rasteve kur jemi në duart e artistëve të make up-it. Pa ta, të gjithë VIP-at janë si ne. Jemi mësuar t’i shohim të kuruara në çdo dalje publike, por sigurisht VIP-at kanë edhe jetën e tyre private ku qëndrojnë pa make up. Disa prej tyre kanë bukuri natyrale e disa prej tyre mbështeten tek magjia e make up-it. Është bukur të shohësh se çfarë fshihet pas fasadës së perfeksionit që jemi mësuar të ndeshim.

Këto personazhe guxuan të postojnë në profilet e tyre në Instagram fotot e tyre pa make up dhe “revistawho.com” i sjell të gjitha në këtë artikull.

kolazhi-make-up-1