• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Nga frut pasioni tek molla, këto janë shijet e Orindës në muajin e 9-të të shtatzënisë

Pritjes së ëmbël po i vjen fundi e teksa ditët kalojnë, Orinda na zbulon dhe detaje të tjera nga shtatzënia. Me një moment të ndarë në llogarinë e saj, moderatorja ka treguar se fruti i 9 muajve të saj ka qenë molla, duke zbuluar kështu nepsin më të madh.

“Kur je me vrap… Molla jeshile, fruti i 9 muajve. S’e kisha ditur që e paskam dasht kaq fort”, ka shkruar Orinda nga postimit. Të jetë kjo preferencë e Orindës apo e bebushes në darkë? Për këtë nuk jemi të sigurt.

Megjithatë deri më tani, Orinda na ka zbuluar se frutat mbeten te preferuarat e saj dhe përveç mollës, një tjetër preferencë ka qenë dhe fruti i pasionit./revistawho.com