• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Nga e kuqja tek jeshilja, këto janë të gjitha rastet kur Kate Middleton i ka tërhequr të gjithë sytë pas vetes

Kur vjen puna tek moda dhe tek eleganca e mirëfillte, të gjithë i hedhin sytë menjëherë nga pallati mbretëror. Dukesha e Cambridge, Kate Middleton ka dalluar gjithmonë me zgjedhjet e saj përsa i përket fustaneve me motive florale, palltot e gjata dhe kapelet e mëdha.
Ndonëse ndjekësit e kanë fiksuar me veshjet jo vetëm serioze, por aspak eksperiementuese, Kate ka guxuar disa herë me palltot në ngjyra mjaft të ndezura siç është dhe e kuqja.
Për t’i lënë më shumë hapsirë pamjeve, ne ju sjellim më poshtë një galeri fotosh me veshjet më të pëlqyera të Kate Middleton sipas ‘HarperBazaar’:/revistawho.com