• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Nga ana tjetër e botës, Mozzik tregon aventurat mes kafshëve të egra

Mozzik është ende në Dubai bashkë me familjen e tij dhe sot ka dhuruar për fansat disa pamje të pazakonta. Reperi ka vizituar një kopsht zoologjik ku janë strehuar kafshët e egra dhe madje ka publikuar një foto krah një luaneshe duke e ushqyer. “Aventura”, ka shkruar ai krah fotos.

Dukshëm Mozzik as nuk ka frikë as nuk nguron t’i afrohet kafshëve të egra, madje ka një farë entuziasmi pranë tyre.

Ju do guxonit si ai?/revistawho.com