• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Nga adoleshentja brune në zonjën e hijshme bionde, ja si ka ndryshuar këngëtarja shqiptare ndër vite

Mihrije Braha është emri që sa herë përmendet të kujton imazhin e gruas që nuk plaket dhe se vitet kanë ndaluar për të. Gjithmonë e kuruar deri në detaj dhe me trupin në formë shumë të mirë.

Me kalimin e kohës këngëtarja shqiptare duket më e freskët dhe më e re. Nga një vajzë brune në adoleshencë, Mihrija prej shumë vitesh i qëndron besnike flokëve biond.

Përveç kësaj, këngëtarja vazhdon të ruaj pasionin për tualetin e rëndë dhe tiparet e theksuara pavarësisht se produktet dhe teknikat kanë avancuar.

 

Ndonjëherë fjalët janë të tepërta, pamjet e këtyre fotove flasin qartë për ndryshimin që këngëtarja ka pësuar ndër vite. Kohët e fundit Mihreje Brahën po e shohim edhe si “bizneswoman”, madje veshjet e dyqanit të saj shpeshherë i reklamon edhe vetë, pa patur nevojën e një modeleje profesioniste./revistawho.com