• youuinsttaaffccbb
TEST
2, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Nevina Shtylla prezanton “Portokallinë”?

Nevina Shtylla mund të jetë prezantuesja e re emisionit të humorit “Portokalli”. Burime për “RevistaWho.Com” kanë zbuluar se moderatorja e njohur prej disa ditësh ka qenë në mbledhjet e stafit të programit për sezonin e ri që nis për pak javë. Pritet që në ditët në vazhdim ky lajm të konfirmohet dhe të zbulohen detaje të tjera për ndryshimet e spektaklit të humorit.

Nevina ka mbaruar prej pak kohësh në ekranin e “Top Channel” pasi rubrika e saj në “E Diell” mbaroi./revistawho.com