• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme

Nevina na bëri lëmsh: Thotë që është beqare dhe poston foton në çift

Kur vjen puna te jeta private, Nevina tregohet gjithmonë hermetike. Madje ishin mediat që zbuluan se moderatorja është në një lidhje dhe po mediat “e ndanë”. Por në fakt Nevina vazhdon e lumtur krah djalit që i ka marrë zemrën dhe këtë e ka treguar sot përmes një bashkëbisedimi me ndjekësit.
“Vazhdon të jesh beqare?”-e pyet një ndjekës.
“Po”-i përgjigjet Nevina.
Mesazhi është i qartë: Nevina do vazhdojë të thotë se është beqare për ta shijuar në privatësi lidhjen.