• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Nëse shihni këtë foto të Loredanës fëmijë, nuk do mendoni më se Hana është një kopje e Mozzik

Vajza e Mozzik dhe Loredanës është një nga bebat më të njohur në rrjet. Hana ka llogarinë e saj personale në ‘Instagram’ dhe pothuajse në çdo foto të gjithë komentojnë ngjashmërinë e madhe që vogëlushja ka me babain e saj, Mozzik. Por në këtë foto të publikuar në ‘Instagram-in” e Hanës duket Loredana fëmijë. Të gjithë do binden se ëmbëlsinë dhe buzëqeshjen Hana e ka të trashëguar nga këngëtarja. Pra mund të themi se vogëlushja është një miks i dy prindërve të saj.