• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Nëse nuk keni para mjaftueshëm për pushime këtë vit, Vesa Luma ka një super ide për të gjithë

 

Nëse këtë vit nuk keni shumë para për te pushuar e keni nisur të mendoni se ku do të shkoni me miqtë tuaj, Vesa Luma ka një super ide për ju.
Eksperiencat më të bukura të saj janë ato në ‘camping’ me shoqërinë, e me këdo ka zgjedhur të pushojë edhe kur nuk kanë pasur shumë mundësi. Njësoj si këtë vit që ka provuar të njëjtën aventurë së bashku me Big Bastën dhe Lianin.
“Meqe po vjen vera- nje ide e thjeshte per ti kenaqur femijet edhe veten pa pas nevoje per shpenzime te medha..💪 Kete vit nga pamundesia e pandemise te bejme zgjedhje per pushime te veres -kemi bere pushimet ma te bukura ever! Ne fakt camping kam bere me prinderit e mij kur isha aq e vogel sa se mbaj mend..pastaj me shoqerine ne vitin 2005 ne Dhermi (kur skishte hotele fare) dhe serish ishin nga eksperiencat me te mira ndonjehere..ne Gerin si cift i dashuruar 😛ne Gjipe ne vitin 2014 ..dhe kete vere me Lianin,Gerin dhe shoqerine bashke per te perjetu cdo gje te bukur qe na dhuron natyra❤️”, ka shkruar Vesa.
Epo çfarë t’ju shtojmë më shumë? Kur e thotë dhe Vesa, një personazh publik, se mund të kënaqeni edhe pa shumë shpenzime, nuk keni ç’të mendoni veçse të organizoheni me miqtë dhe të niseni./revistawho.com