• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Nëse keni një event dhe nuk dini çfarë të vishni, hidhini një sy fotove më poshtë

Me ndryshimin e sezoneve revistat e huaja ndërkombëtare sjellin dhe sugjerimet më interesante të veshjeve për të gjithë ata që janë të dhënë pas modës. Nëse jeni në mëdyshje se çfarë mund të vishni në një ceremoni martesore, ditëlindje apo festë familje, ‘Cosmopolitan’ ju sugjeron 10 modelet më ‘in’ të fustaneve. Nga modelet klasike, ato me motive florale, fustanet prej mëndafshi apo me temina dhe plot shkëlqim, këto janë trendet më të pëlqyera që do të kryesojnë në çdo event këtë vit:/revistawho.com