• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Nëse keni dyshime për ngjyrën e gjelbër, Xhensila ju jep nja dy ide kombinimesh

Xhensilës i kemi parë një detaj interesant së fundmi në fotot e saj dhe duhet pranuar, që të gjithëve do na pëlqente ta përdorim. Bëhet fjalë për ngjyrën e gjelbër, që u rendit ndër trendet e vitit që shkoi dhe stilistët sugjerojnë të na ndjekë edhe në vazhdim.

Me vetëm një pallto që merr vëmendje, ose fustan në ngjyrë të gjelbër, mbase një bluzë, ose një fund, mjafton pak ndërthurje e saj me të zezën apo ngjyra të tjera dhe i keni krijuar vetes veshjen më trend të mundshme.

Me këto kombinime të Xhensilës mund të merrni pak frymëzim.