• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Nëse ju ka marrë malli për dasmë, Gent Zenelaj e sjell me këtë kujtim nga ‘Portokalli’ krah Julit dhe Ermalit

Gentian Zenelaj ka ndarë së fundmi një video nga koha kur së bashku me Ermal Mamaqin dhe Jul Dedën kanë qenë pjesë e programit të humorit ‘Portokalli’.

Në të shfaqen tre aktorët e humorit dhe dallohen të qeshurat dhe duartrokitjet e publikut.
“Ju ka marrë malli për dasmë?”, ka shkruar Genti krah videos e cila është pasuar nga shumë komente të ndjekësve që kanë sjellë dhe njëherë në rikujtesë grupin “The Shblsh”.
Kujtojmë se ndonëse tashmë Genti, Ermali dhe Juli janë pjesë e formateve të ndryshme, fansat i kujtojnë plot me nostalgji që prej kohës kur shfaqeshin në programin ‘Portokalli’.