• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Nëse jeni në mëdyshje se çfarë të vishni në një event, mjafton të shikoni ‘look-un’ më të fundit nga Jennifer Lopez

Jennifer Lopez ka shkëlqyer ne daljen e saj më të fundit krah të fejuarit të saj, Alex Rodriguez. 50-vjeçarja u shfaq pranë partnerit në New York, fill pas shfaqes në ‘Super Bowl Halftime Show’ me një kostum ngjyrë të bardhë i cili e bënte të dukej mjaft tërheqëse.

‘Look-u’ i Lopez nuk ka kaluar pa u komentuar nga të gjithë ndjekësit e këngëtares të cilët si çdo herë tjetër kanë vënë në dukje format perfekte të saj. Të shumtë kanë qenë dhe fansat të cilët kanë cituar se Jennifer nuk i zhgënjen asnjëherë me zgjedhjet e saj.

Kujtojmë se para pak ditësh sfiltata e yllit ndërkombëtar për sfilatën e ‘Versace’ shkaktoi zhurmë të madhe në rrjet./revistawho.com