• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Jetë, Këshilla, Lajme

Nëse e keni ndarë mendjen të ndryshoni ‘look’ provoni këto modele flokësh me balluke

2019-a sapo ka hyrë, prandaj nëse keni menduar ta nisni me disa ndryshime këtë vit jeni ende në kohë. Krahas vendimeve që ju takon juve t’i merrni kini parasysh që ndryshimi në ‘look’ mund t’ju ndihmojë në disa aspekte. Kështu që nisjani nga prerja e flokëve. Siç edhe mund të keni dëgjuar, një nga trendet e vitit janë balluket.

 

Keni flokë të gjatë apo të shkurtër nuk ka rëndësi, mjafton të zgjidhni prerjen e duhur që të dukeni bukur. Më poshtë ju sjellim disa foto për t’ju njohur me disa nga trendet e fundit.

Kështu që zgjidhni modelin më të bukur sipas gustos suaj dhe jepini drejtim. Këtë vit meritoni të dukeni bukur!/revistawho.com