• youuinsttaaffccbb
TEST
2, Instant Articles, Lajme

Nëse doni të realizoni poza tërheqëse njësoj si Ilda Bejleri ka vetëm një sekret

Ilda Bejleri është një nga moderatoret më simpatike në ekranet shqiptare. Asaj i janë besuar prej kohësh disa programe sportive të cilat ja ka dalë t’i menaxhojë shumë mirë. Ilda është gjithashtu e njohur për fotot provokuese që publikon në ‘Instagram’, të cilat marrin gjithmonë vëmendje. Moderatorja vishet bukur dhe ka fizik të admirueshëm nga shumë vajza që e ndjekin.

Ajo që mbase nuk keni vënë re është fakti që bukuroshja e ekranit ka një pozicion pothuajse të njëjtë në pozat që publikon në ‘Instagram’.

Ajo krijon distancë mes dy këmbëve dhe në disa raste përkul gjurin. Në këtë mënyrë, pozat e saj janë shumë më joshëse dhe veshjet, përgjithësisht të shkurtra ngjajnë më bukur. Nëse doni që e gjithë vëmendja të jetë mbi ju pas postimeve në ‘Instagram’, mbase duhet të ndiqni shembullin e Ildës. /revistawho.com