• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Nepsi i shtatzënisë, Almeda Abazi ndan me të gjithë ushqimin që e tundon më shumë

Pak nga pak pritjes së ëmbël të bukuroshes shqiptare, Almeda Abazi po i vjen fundi. Modelja dhe bashkëshorti i saj, Tolgahan Sayisman pritet që shumë shpejt të bëhen prindër për herë të parë.

Lajmin e bukur Almeda e pranoi ekskluzivisht për “RevistaWho.Com” dhe që nga ai moment nuk ka ngurruar të ndajë me fansat momente të ndryshme nga përditshmëria, për të treguar si ka ndikuar kjo periudhë tek ajo. Së fundmi moderatorja ka zbuluar për të gjithë se çfarë ushqimesh pëlqen të konsumojë më shumë gjatë këtyre ditëve. Ashtu si pjesa më e madhe e femrave Almeda ka treguar se tundimin më të madh e ka nga ëmbëlsirat. Motra e saj Ilda i ka gatuar disa ëmbëlsira të mbushura me çokollatë dhe modelja nuk ju ka rezistuar dot. Ajo ka publikuar një foto në ‘Instastory’ ku shkruan: “Kjo vajzë do më çmendë mua”.

Almeda pritet të bëhet nënë e një djali dhe sipas gojëdhënave, kur je shtatzënë me djalë je më e prirur të shijosh gjërat e ëmbla./revistawho.com