• youuinsttaaffccbb
TEST
Who Serial

NËNË/ Zejnep dhe Turna rastisin në të njëjtën kohë në spital, ja çfarë ndodh sot

Është ditëlindja e Durusë dhe gjithë njerëzit e saj të dashur janë duke festuar me të.

Gjatë mbrëmjes, Zejnep ndan lajmin e gëzueshëm me Sinanin.

Xhahide merr një telefonatë nga Gonul. Çfarë do t’i kërkojë ajo në takimin mes tyre?

Xhengiz është larguar sërisht për të qënë në krahët e dikujt tjetër. Çfarë do të ndodhë mes Aliut dhe Durusë?

Turna dhe Zejnep rastisin në të njëjtën kohë në spital. Kush do të jetë dëshmitare e situatës?

Sule tenton fatin e saj për të qënë këngëtare në një klub nate. A do tja dalë ajo mbanë?/tvklan.al