• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Nënë për herë të parë, zbulohet emri që Vilma Masha i ka vendosur vogëlushes së saj

 

Pak momente më parë, Vilma Masha zbuloi se ishte bëre nënë për herë të parë mëngjesin e sotëm. Ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e kapur për dore me vogëlushen e saj. Menjëherë kanë komentuar ndjekësit dhe miqtë e moderatores, që e urojnë për këtë gëzim. Një nga komentuesit ka zbuluar edhe emrin e vogëlushes. Vilma ka vendosur ta quajë atë Sea, një emër ky mjaft i veçantë. Ajo ka bërë edhe një dedikim për Sean e vogël, ku ndër të të tjera ka zbuluar se si ajo, ashtu dhe vogëlushja gëzojnë shëndet të plotë./revistawho.com