• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Nëna e motrave Vjollca feston ditëlindjen, surprizohet nga Luana, Marina, Geti… (FOTOT)

Nëna e Marinës dhe Luanës me siguri nuk do e harrojë kurrë këtë ditëlindje. Mbrëmjen e djeshme ajo u surpriza nga vajzat e saj, Luana, Lira, Jori Marina dhe Geti e familjarët e tjerë. Në fotot e postuara nga Luana shihet nëna e tyre teksa befasohet kur Geti sjell tortën. Përveç dhuratave të shumta që mori, Marias i është dhuruar edhe një udhëtim në Dubai./revistawho.com